Tristar | Retro stand fan | VE-5971 | Retro stand fan | Copper | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 50 W
Prekės kodas: @2484433
53,62 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 595 mm |
| Gross weight | 7.394 kg |
| Gross width (mm) | 465 mm |
| Net weight | 6.355 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1013 g |
| Tare weight (kg) | 1.039 kg |
| Volume (m3) | 0.044268 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VE-5971 |
| Gaminio spalva | Copper |
| Tipas | Retro stand fan |
| Galingumas | 50 W |
| Kitos savybės | Adjusted in height from 85 to 125 centimeters with a rotary. Suitable for every interior thanks to the retro copper design. Safe to use with anti-slip feet and overheat protection |
| Skersmuo | 40 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Svyravimas | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės serija | Retro stand fan |
| Plastic (No PET) | 26 g |
| Kabelio ilgis | 1.7 m |
| Virpesių diapazonas | 85 ° |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64.3 dB |
| Įtampa | 240 V |
| Peiliukų skaičius | 4 |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Producer | Tristar |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.