Tristar | Retro Table Fan | VE-5970 | Table fan | Copper | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 35 W
Prekės kodas: @2484328
47,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 3.47 kg |
| Net weight | 2.805 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VE-5970 |
| Tipas | Table fan |
| Skersmuo | 30 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Kitos savybės | Safe to use with anti-slip feet and overheat protection. Tilt function |
| Virpesių diapazonas | 80 ° |
| Svyravimas | Yes |
| Galingumas | 35 W |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Laikmatis | No |
| Gaminio spalva | Copper |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 653 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0275625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.665 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 350 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Embeeded battery | No |
| Medžiaga | Iron/Aluminum |
| Maksimalus triukšmo lygis | 58.6 dB |
| Įtampa | 240 V |
| Peiliukų skaičius | 4 |
| Kabelio ilgis | 1.72 m |
| Gamintojo prekės serija | Retro Table Fan |
| Palette Qty | 59 dalių |
| Producer | Tristar |
| Plastic (No PET) | 12 g |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.