Adler Bladeless Rechargeable Fan | AD 7343 | Desk Fan | White | Diameter 14 cm | Number of speeds 3
Prekės kodas: @2399542
15,52 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 188.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| TI weight (kg) | 0.099 kg |
| Greičių skaičius | 3 |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Desk Fan |
| Specialios funkcijos | LED display; Charging indicator (green light); Charging time: approx. 3.5 hours; Working time: max. 6 hours |
| Skersmuo | 14 cm |
| Virpesių diapazonas | N/A ° |
| Svyravimas | No |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7343 |
| Gamintojo prekės serija | Bladeless Rechargeable Fan |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.