Tristar | Desk fan | VE-5721 | Desk fan | White | Diameter 23 cm | Number of speeds 2 | Oscillation | 30 W
Prekės kodas: @2484461
16,21 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross weight | 1.47 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Net weight | 1.196 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 265 g |
| Tare weight (kg) | 0.274 kg |
| Volume (m3) | 0.011913 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VE-5721 |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Desk fan |
| Galingumas | 30 W |
| Kitos savybės | Overheating protection |
| Skersmuo | 23 cm |
| Greičių skaičius | 2 |
| Svyravimas | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės serija | Desk fan |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Virpesių diapazonas | 85 ° |
| Maksimalus triukšmo lygis | 48.65 dB |
| Įtampa | 240 V |
| Peiliukų skaičius | 3 |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Producer | Tristar |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.