Xiaomi | Smart Tower Fan 2 EU | Stand fan | 24 W | Diameter 29 cm | Number of speeds 4 | White
Prekės kodas: @2484582
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1060 mm |
| Gross height (mm) | 209 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 224.00 mm |
| Net weight | 3.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Stand fan |
| Galingumas | 24 W |
| Skersmuo | 29 cm |
| Greičių skaičius | 4 |
| Virpesių diapazonas | N/A ° |
| Svyravimas | No |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Tower Fan 2 EU |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.