Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
Prekės kodas: @2484605
24,91 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 421.00 mm |
| Gross weight | 2.41 kg |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Net weight | 2.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 310.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Table Fan |
| Skersmuo | 30 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Svyravimas | No |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VE-5858 |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Galingumas | 40 W |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.