TP-LINK | VDM Media Converter with 1-Port PoE | TL-FC111PB-20 | 10/100M RJ45 port
Prekės kodas: @2601306
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 204.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 1.80 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-FC111PB-20 |
| Gamintojo prekės serija | VDM Media Converter with 1-Port PoE |
| Kitos savybės | Converts the data between fiber (optical signal) and copper (electric signal); Extends fiber distance up to 20 km; The 802.3af PoE output makes remote camera deployment easier and more convenient |
| Keitiklio išvesties sąsaja | 10/100M RJ45 port |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10–90 (non-condensing) % |
| Sąsaja | 1 × 10/100 Mbps PoE RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1 × 100 Mbps SC fiber port |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40–70 °C |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 5–90 (non-condensing) % |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0–50 °C |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.