D-Link | Multi-mode Media Converter | DMC-G02SC | 1000Base-SX SC port | 10/100/1000Base-T port
Prekės kodas: @2601967
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 1.80 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DMC-G02SC |
| Gamintojo prekės serija | Multi-mode Media Converter |
| Kitos savybės | The DMC-G02SC is a media converter designed to convert a twisted-pair 100/1000Base-T Gigabit Ethernet connection to a multi-mode fiber 1000Base-SX Gigabit Ethernet connection, that allows to extend a connection distance (up to 550 m) between two devices. This media converter is equipped with one RJ-45 for twisted-pair and one fiber optic SC port. |
| Keitiklio išvesties sąsaja | 10/100/1000Base-T port |
| Keitiklio įvesties sąsaja | 1000Base-SX SC port |
| Producer | D-Link |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.