TP-LINK | 10/100 Mbps WDM Media Converter | TL-FC111B-20 | 1 x SC Fiber Port | 10/100 Mbps RJ45 Port
Prekės kodas: @2600152
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 204.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Kitos savybės | This media converter can be used as a standalone device (no rack required) or used with TP-Link’s TL-FC1420 rack for auto MDI/MDI-X in TX port in which duplex mode is automatically negotiated |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Keitiklio išvesties sąsaja | 10/100 Mbps RJ45 Port |
| Keitiklio įvesties sąsaja | 1 x SC Fiber Port |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-FC111B-20 |
| Gamintojo prekės serija | 10/100 Mbps WDM Media Converter |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.