TP-LINK | VDM Media Converter | MC112CS | 10/100M RJ45 port
Prekės kodas: @2601292
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 204.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 1.80 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MC112CS |
| Gamintojo prekės serija | VDM Media Converter |
| Kitos savybės | The MC112CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa; End device to cooperate with the MC112CS should work at 1550nm on transferring data and at 1310nm on receiving data. Another TP-LINK’s media converter MC111CS is just one of the examples to cooperate with MC112CS |
| Keitiklio išvesties sąsaja | 10/100M RJ45 port |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 790 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.










































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.