Milesight | Semi-Industrial 8-channel Indoor LoRaWAN Gateway | UG65
Prekės kodas: @2599791
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 57.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 255.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Technologija | LoRaWAN |
| Maitinimas | DC Jack Connector for 9-24 VDC, 802.3 af PoE input |
| Ingress protection | IP65 |
| Operating temperature | -40°C, +70°C |
| Warranty | 3 metai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UG65 |
| Gamintojo prekės serija | Semi-Industrial 8-channel Indoor LoRaWAN Gateway |
| Kitos savybės | UG65 is a robust 8-channel LoRaWAN gateway. Adopting SX1302 LoRa chip and high-performance quad-core CPU, UG65 supports connection with more than 2000 nodes. UG65 has line of sight up to 10km and can cover about 2km in urbanized environment, which is ideally suited to smart office, smart building and many other applications. UG65 supports not only multiple back-haul backups with Ethernet, Wi-Fi and cellular, but also has integrated mainstream network servers (such as TTN, ChirpStack, etc.) and built-in network server and Milesight IoT Cloud for easy deployment. |
| Operation environment | Indoor, Outdoor |
| Palette Qty | 769 dalių |
| Producer | Milesight |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.