Xiaomi | 4K Monitor A27Ui EU | 27 ” | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 6 ms | 3840 x 2160 pixels | 360 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Prekės kodas: @2276765
288,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 867.00 mm |
| Gross height (mm) | 452.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75 x 75 mm |
| Ekrano ryškumas | 360 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Connectivity | DisplayPort, USB 2.0, HDMI, Audio, USB-C, DC IN |
| Matmenys su stovu | 61.3 x 18.5 x 51.1 cm |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4K Monitor A27Ui EU |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Warranty | 24 metai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.