AOC | Q27G42XE | 27 ” | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 840.00 mm
    Gross height (mm) 188.00 mm
    Gross weight 9.33 kg
    Gross width (mm) 480.00 mm
    Net weight 5.91 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2700.00 g
    Plastic (No PET) 720.00 g
    Tare weight (kg) 3.42 kg
    Volume (m3) 0.08 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer AOC
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 2560 x 1440 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    HD tipas QHD
    Connectivity HDMI, DisplayPort, Headphone out
    Matmenys su stovu 61.39 x 44.97 x 19.76 cm
    Gaminio spalva Black
    Skydelio tipas IPS
    Foninio apšvietimo tipas WLED
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas Q27G42XE
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 180 Hz