Tristar | MX-4828 | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds 1 | Turbo mode | Ice crushing | Stainless Steel
Prekės kodas: @2275990
25,24 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 194 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.00478975 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Tristar |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 180 dalių |
| Galingumas | 1000 W |
| Greičių skaičius | 1 |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Lengva valyti | Yes |
| Tipas | Hand Blender |
| Laido ilgis | 1 m |
| Korpuso medžiaga | Stainless Steel |
| Matavimo indas | Yes |
| Ledukų smulkinimas | Yes |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Neslystančios kojelės | No |
| Laido laikymas | No |
| Indo medžiaga | Plastic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MX-4828 |
| Indo talpa | 0.7 l |
| Turbo režimas | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.