Tristar KB-7520 Coolbox, Anthracite | Tristar Cool Box | KB-7520 | 20 L | 230 V | E
Prekės kodas: @2484524
63,56 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross weight | 4.34 kg |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Net weight | 3.734 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 575 g |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Tare weight (kg) | 0.606 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.04128 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Gaminio spalva | Anthracite |
| Galingumas | 48 W |
| Matmenys (P x G x A) | 43 x 24 x 40 cm |
| Talpa | 20 l |
| Įvesties įtampa | 230 V |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB-7520 |
| Gamintojo prekės serija | Cool Box |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.