Camry | Portable Cooler | CR 8061 | 40 L | 12 V | F | COOL-WARM switch
Prekės kodas: @2484326
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 10.201 kg |
| Net weight | 8.00 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 8061 |
| Specialios funkcijos | COOL-WARM switch |
| Talpa | 40 l |
| Gaminio spalva | Grey |
| Kitos savybės | Constant temperature in cooling compartment. Power supply AC 230V ~50Hz heating consumes 50W/cooling 58W. Power supply DC 12V heating consumes 40W/cooling 48. |
| Įvesties įtampa | 12 V |
| Gamintojo prekės serija | Portable Cooler |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.11544 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.201 kg |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Paper/Pasteboard | 2201.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Producer | Camry |
| Palette Qty | 17 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.