Tristar | Desk fan | VE-5725 | Desk fan | Black | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 40 W
Prekės kodas: @2484467
19,89 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 475 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross weight | 2.005 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Net weight | 1.605 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 384 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.019391875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VE-5725 |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Desk fan |
| Galingumas | 40 W |
| Kitos savybės | Overheating protection |
| Skersmuo | 30 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Svyravimas | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės serija | Desk fan |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Virpesių diapazonas | 85 ° |
| Maksimalus triukšmo lygis | 48.43 dB |
| Įtampa | 240 V |
| Peiliukų skaičius | 3 |
| Palette Qty | 46 dalių |
| Producer | Tristar |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.