TP-LINK | Gigabit Single-Mode WDM Media Converter | TL-FC311B-2 | Gigabit SC Fiber Port | 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Prekės kodas: @2598870
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 204.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Kitos savybės | Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode, Extends fiber distance up to 2km |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Keitiklio išvesties sąsaja | 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) |
| Keitiklio įvesties sąsaja | Gigabit SC Fiber Port |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-FC311B-2 |
| Gamintojo prekės serija | Gigabit Single-Mode WDM Media Converter |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 395 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.