Philips | 27M2N8500/00 | 27 ” | OLED | 16:9 | 360 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
Prekės kodas: @2276386
614,70 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross weight | 11.01 kg |
| Gross width (mm) | 455.00 mm |
| Net weight | 7.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 660.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.66 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Gaminio spalva | White |
| Skydelio tipas | OLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27M2N8500/00 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 360 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.