Philips | 27B1N3800/00 | 27 ” | IPS | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 700.00 mm
    Gross height (mm) 215.00 mm
    Gross weight 9.28 kg
    Gross width (mm) 456.00 mm
    Net weight 6.05 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2500.00 g
    Plastic (No PET) 723.00 g
    Tare weight (kg) 3.23 kg
    Volume (m3) 0.07 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 25 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 3840 x 2160 pikseliai
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm
    Ekrano ryškumas 350 cd/m²
    Skydelio tipas IPS
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27B1N3800/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 60 Hz