Philips | 24M2N3200NF/00 | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Prekės kodas: @1980463
79,50 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 124.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 5.36 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Net weight | 3.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1856.00 g |
| Plastic (No PET) | 464.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.32 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24M2N3200NF/00 |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Skydelio tipas | IPS |
| HD tipas | FHD |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Gaminio spalva | Black |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Sukiojimas | No |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Pasukimas | No |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 61 cm |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1500:1 |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Aukščio reguliavimas | No |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.