Philips | 24M2N3200NF/00 | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 124.00 mm
    Gross height (mm) 420.00 mm
    Gross weight 5.36 kg
    Gross width (mm) 690.00 mm
    Net weight 3.04 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1856.00 g
    Plastic (No PET) 464.00 g
    Tare weight (kg) 2.32 kg
    Volume (m3) 0.04 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 24 dalių
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 24M2N3200NF/00
    USB-C No
    USB-C maitinimo tiekimas N/A
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Matymo kampas, horizontalus 178 °
    Ekrano įstrižainė 24 col.
    Skydelio tipas IPS
    HD tipas FHD
    Proporcija 16:9
    Ekrano paviršius Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
    Gaminio spalva Black
    Foninio apšvietimo tipas WLED
    Connectivity HDMI, DisplayPort
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Ryškumas 300 cd/m²
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 144 Hz
    Reakcijos laikas 4 ms
    Sukiojimas No
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Integruotas TV imtuvas No
    Pasukimas No
    Ekrano spalvų skaičius 16.7 M
    Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) 61 cm
    Kontrasto santykis (standartinis) 1500:1
    VESA tvirtinimas Yes
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Aukščio reguliavimas No
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    HDMI prievadų kiekis 1
    VESA tvirtinimo sistemos 100×100 mm