Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP, 1.5 m | 95561
Prekės kodas: @1971969
2,37 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Volume (m3) | 0.000189 m³ |
| Net weight | 0.011 kg |
| Tare weight (kg) | 0.021 kg |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9143 dalių |
| Producer | Goobay |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 95561 |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Gamintojo prekės serija | CAT 5e patch cable, U/UTP, 1.5 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.