Gigabyte G27U EK | 27 ” | SS IPS | UHD | 160 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Prekės kodas: @1981470
267,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 169.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 9.54 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Net weight | 5.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3352.00 g |
| Plastic (No PET) | 838.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.19 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Ekrano paviršius | Non-glare |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB 2.0, Earphone Jack |
| Matmenys su stovu | 61.2 x 51.5 x 19.2 cm |
| Pasukimas | Yes |
| Skydelio tipas | SS IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | Edge |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G27U EK |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.