Philips | 25M2N3200U/00 | 25 ” | Fast IPS | FHD | 16:9 | 310 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 2 | Charcoal
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 139.00 mm
    Gross height (mm) 392.00 mm
    Gross weight 7.56 kg
    Gross width (mm) 690.00 mm
    Net weight 5.03 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2024.00 g
    Plastic (No PET) 506.00 g
    Tare weight (kg) 2.53 kg
    Volume (m3) 0.04 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 54 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    HD tipas FHD
    Connectivity HDMI, DisplayPort, Headphone out
    Matmenys su stovu 55.7 x 50.8 x 23.9 cm
    Pasukimas Yes
    Gaminio spalva Charcoal
    Skydelio tipas Fast IPS
    Foninio apšvietimo tipas W-LED
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 25M2N3200U/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 310 Hz