FSP Power Supply | VITA-750GM | 750 W
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 140.00 mm
    Gross height (mm) 86.00 mm
    Gross weight 2.08 kg
    Gross width (mm) 150.00 mm
    Net weight 1.58 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 450.00 g
    Plastic (No PET) 50.00 g
    Producer FSP
    Palette Qty 478 dalių
    Vardinė galia 750 W