Deepcool PSU | PL550D-FC | 550 W
Prekės kodas: @2276558
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 419 dalių |
| Vardinė galia | 550 W |