FSP Power Supply | VITA-750GD | 750 W
Prekės kodas: @2276613
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | FSP |
| Palette Qty | 478 dalių |
| Vardinė galia | 750 W |