AOC CS24A | 24 | TN | FHD | 16:9 | 610 Hz | 0.5 ms | 1920 x 1080 pixels | 500 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black/Orange
Prekės kodas: @1981474
659,01 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 8.45 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Net weight | 5.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2736.00 g |
| Plastic (No PET) | 684.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.42 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | AOC |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-B, Audio out |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black/Orange |
| Skydelio tipas | TN |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 0.5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS24A |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 610 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.