Philips | 24B2N2200/00 | 24 ” | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 123.00 mm
    Gross height (mm) 420.00 mm
    Gross weight 4.90 kg
    Gross width (mm) 600.00 mm
    Net weight 2.91 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1592.00 g
    Plastic (No PET) 398.00 g
    Tare weight (kg) 1.99 kg
    Volume (m3) 0.03 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer Philips
    Palette Qty 28 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    Connectivity VGA, HDMI, DisplayPort
    Matmenys su stovu 54.2 x 42.5 x 18.1 cm
    VGA (D-Sub) prievadų kiekis 1
    Pasukimas No
    Gaminio spalva Black
    Skydelio tipas IPS
    Foninio apšvietimo tipas W-LED
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 24B2N2200/00
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 120 Hz