AOC | 27G2ZN3/BK | 27 ” | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 730.00 mm
    Gross height (mm) 187.00 mm
    Gross weight 7.13 kg
    Gross width (mm) 520.00 mm
    Net weight 4.85 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 1900.00 g
    Plastic (No PET) 380.00 g
    Tare weight (kg) 2.28 kg
    Volume (m3) 0.07 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer AOC
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas 27G2ZN3/BK
    Palette Qty 24 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 1920 x 1080 pikseliai
    Įmontuoti garsiakalbiai No
    Ekrano ryškumas 300 cd/m²
    HD tipas FHD
    Pasukimas Yes
    Skydelio tipas VA
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 1 ms
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 280 Hz
    Aukščio reguliavimas Yes
    Matymo kampas, horizontalus 178 °
    USB-C No
    USB-C maitinimo tiekimas N/A
    Proporcija 16:9
    HDMI prievadų kiekis 2
    Ekrano įstrižainė 27 col.
    Sukiojimas Yes
    Foninio apšvietimo tipas WLED
    Ekrano spalvų skaičius 16.7 M
    Connectivity HDMI, DisplayPort, Headphone out (3.5mm)