Adler | Hand blender set | AD 4620 | Hand Blender | 800 W | Number of speeds 2 | Chopper | White
Prekės kodas: @1973320
17,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 1.233 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Net weight | 0.923 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.005796 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Ferrous metals | 20.00 g |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Hand Blender |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4620 |
| Gamintojo prekės serija | Hand blender set |
| Galingumas | 800 W |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Priedai pridėti | Chopper: 450ml; Beaker: 750ml; Stainless steel foot; Stainless steel whisk |
| Greičių skaičius | 2 |
| Lengva valyti | Yes |
| Matavimo indas | Yes |
| Turbo režimas | No |
| Korpuso medžiaga | Not specified |
| Kapoklė | Yes |
| Šluotelė (plaktuvas) | Yes |
| Peiliuko medžiaga | Stainless steel |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Net weight master carton | 9.864 kg |
| Tare weight master carton | 0.905 kg |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.