Žirklės armatūrai kirpti Orbis 97-1620/5RZO, 620 mm
    Aprašymas
    Maksimalus kerpamos medžiagos storis- 9 mm. Kirpimo pusė- Tiesus kirpimas. Garantija- 24 mėn. Prekės ženklas- Orbis. Artikulas- 97-1620/5RZO . Ilgis- 620 mm. Svoris- 2.6 kg. Papildoma informacija- Svoris: 2,6 kg. Maksimalus pjovimo storis: 34 mm. Pjovimo pusė: tiesus pjovimas.