Xiaomi | ZJB4148GL | Mi Casual Daypack | Orange | Shoulder strap | Waterproof
Prekės kodas: @1972221
7,68 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZJB4148GL |
| Gamintojo prekės serija | Mi Casual Daypack |
| Spalva | Orange |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| Petnešėlė | Yes |
| Matmenys (P x Gx A) | 340x225x130 mm |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.203 kg |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| Volume (m3) | 0.0010868 m³ |
| Net weight | 0.179 kg |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 445 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 8.75 kg |
| Talpa | 10 l |
| Palette Qty | 795 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.