Xiaomi Xiaomi Tag 1 Pack | Xiaomi
Prekės kodas: @2277480
19,69 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.035 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.0000735 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Producer | Xiaomi |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.