Xiaomi Vacuum Cleaner | Truclean W20 | Cordless | 200 W | 21.6 V | Black/White | Warranty 24 month(s)
Prekės kodas: @2276152
195,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 1100.00 mm |
| Gross weight | 13.80 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 11.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Galingumas | 200 W |
| Įtampa | 21.6 V |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Warranty | 24 mėn. |
| Įtaiso tipas | Cordless |
| Gaminio spalva | Black/White |
| Plovimo funkcija | No |
| Drėgnas siurbimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Truclean W20 |
| Matmenys (P x G x A) | 271 x 230 x 1093 mm |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Dulkių talpa | 0.55 l |
| Šepetys pridėtas | Yes |
| Belaidis | Yes |
| Kroviklio pagrindas | Yes |
| Priedai pridėti | Self-cleaning charging dock; Handle; Cleaning brush; Clean water tank; Dirty water tank; Roller brushbar; Roller brushbar cover; Filter |
| Vandens bako talpa | 0.78 l |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.