Xiaomi | Vacuum Cleaner G9 Plus/G10 Plus Filter Kit
Prekės kodas: @2275737
12,60 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Vacuum Cleaner G9 Plus/G10 Plus Filter Kit |
| Suderinami produktai | Suitable for Mi Vacuum Cleaner G9 Plus/G10 Plus |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Net weight master carton | 2.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.632 kg |
| Palette Qty | 960 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.