Xiaomi | Vacuum Cleaner | G20 EU | Cordless operating | 460 W | 25.2 V | Operating time (max) 25 min | White | Warranty 24 month(s)
Prekės kodas: @2276240
193,23 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 713 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross weight | 5.95 kg |
| Gross width (mm) | 369 mm |
| Net weight | 3.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 170 g |
| Tare weight (kg) | 2.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.040253841 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Įtaiso tipas | Cordless operating |
| Veikimo laikas (max) | 25 min. |
| Gaminio spalva | White |
| Akumuliatoriaus talpa | 2900 mAh |
| Galingumas | 460 W |
| Įkrovimo trukmė | 3.5 h |
| Dulkių talpa | 0.6 l |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Įtampa | 25.2 V |
| Priedai pridėti | 1x Extension rod; 1x 2-in-1 brush nozzle; 1x Electric brush bar; 1x Mini electric brush; 1x Power supply; 1x Wall storage mount kit |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G20 EU |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Palette Qty | 42 dalių |
| Šepetys pridėtas | Yes |
| Belaidis | Yes |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.