Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | 32 GB
Prekės kodas: @2276345
555,05 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 840 mm |
| Gross weight | 16.7 kg |
| Gross width (mm) | 1385 mm |
| Net weight | 12.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.9 kg |
| Volume (m3) | 0.168693 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 140 cm |
| HD tipas | UHD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S Mini LED 2025 |
| Gamintojo prekės serija | TV |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 5 dalių |
| Bendroji laikmenos talpa | 32 GB |
| Connectivity | Mini Jack 3.5 mm, RJ-45, HDMI |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.