Xiaomi | Smart Standing Air Circulation Fan EU | Stand Fan | White | Diameter 32 cm | Number of speeds 100 | Oscillation
Prekės kodas: @2296520
72,60 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 493.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Xiaomi |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Stand Fan |
| Specialios funkcijos | 3D air distribution; Energy-saving and wallet-friendly; Accelerate cross ventilation to freshen up a room in just 2 minutes; Wide-angle oscillation to bring you the most comfort |
| Skersmuo | 32 cm |
| Greičių skaičius | 100 |
| Virpesių diapazonas | 120 ° |
| Svyravimas | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Standing Air Circulation Fan EU |
| Palette Qty | 51 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.