Xiaomi | Robot Vacuum X10+/X10/X20+/X20Pro/X20Max Disposable Bag, 5 pcs
Prekės kodas: @2296305
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.001092 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 4.686 kg |
| Tare weight master carton | 0.516 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum X10+/X10/X20+/X20Pro/X20Max Disposable Bag, 5 pcs |
| Suderinamumas | For Xiaomi Robot Vacuum X10+/X10/X20+/X20Pro/X20Max |
| Palette Qty | 1560 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.