Xiaomi | Robot Vacuum X10+/S10+/X20+/S20+/X20Pro/X20Max Brush | BHR6557GL
Prekės kodas: @2275766
9,89 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 201.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.076 kg |
| Gross width (mm) | 43.00 mm |
| Net weight | 0.056 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 4.686 kg |
| Tare weight master carton | 0.516 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BHR6557GL |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum X10+/S10+/X20+/S20+/X20Pro/X20Max Brush |
| Suderinamumas | For Xiaomi Robot Vacuum X10+/S10+/X20+/S20+/X20Pro/X20Max |
| Palette Qty | 4650 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.