Xiaomi | Robot Vacuum | X10+ EU | Wet&Dry | Operating time (max) 120 min | Lithium Ion | 5200 mAh | Dust capacity 0.35 L | 4000 Pa | White | Battery warranty 24 month(s)
Prekės kodas: @2275671
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 388 mm |
| Gross height (mm) | 630 mm |
| Gross weight | 17.88 kg |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Net weight | 12.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5470 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.1197756 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.4 kg |
| Palette Qty | 12 dalių |
| PET | 140.00 g |
| Inner carton packing Qty | 1 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X10+ EU |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | White |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Kitos savybės | AI + 3D obstacle avoidance, supporting object recognition and scene recognition. Advanced LDS laser navigation, 360º scanning of whole house. Support 3D map viewing. Support Google and Alexa |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum |
| Įkraunama | Yes |
| Šepetys pridėtas | Yes |
| Belaidis | Yes |
| Veikimo laikas (max) | 120 min. |
| Baterijos garantija | 24 mėn. |
| Gross depth master carton | 180 mm |
| Gross width master carton | 427 mm |
| Gross height master carton | 416 mm |
| Net weight master carton | 5.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.5 kg |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Tipas | Wet&Dry |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Dulkių talpa | 0.35 l |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Aukštis | 9.7 cm |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Laiptų aptikimas | Yes |
| Skersmuo | 35 cm |
| Svoris | 3800 g |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Siurbiamoji galia | 4000 Pa |
| Savaime išsivalantis | Yes |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.48 kg |
| Producer | Xiaomi |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.