Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 75 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
Prekės kodas: @2276774
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1870.00 mm |
| Gross height (mm) | 1130.00 mm |
| Gross weight | 43.8 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Net weight | 19.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24000 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Tare weight (kg) | 24.7 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 189 cm |
| HD tipas | 4K UHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | QLED TV A Pro 2026 |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.