Xiaomi | Outdoor Security Camera | CW700S EU | Dome | 4 MP | Dual Lens | IP66 | H.265 | MicroSD, max. 256 GB
Prekės kodas: @2296401
97,44 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.753 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.653 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Artinimo galimybė | 9x zoom |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Garso sistema | Two-way Voice Calls |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gaminio spalva | White |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | Dual Lens |
| Matymo kampas | 360° ° |
| Kitos savybės | Human and vehicle detection; Smart full-colour night vision; Sound and light alarms; 9x hybrid zoom; Time-lapse recording |
| Skaitmeninis artinimas | Yes |
| Priedai pridėti | Power adapter x1; Wall-mounting/ceiling-mounting template sticker x1; Waterproof rubber strip for power cable x1; Screw accessories package x1; Ethernet port waterproof four-piece set x1; User manual x1; Warning sticker x1 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Android 8.0 or iOS 12.0 and above |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CW700S EU |
| Gamintojo prekės serija | Outdoor Security Camera |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Neperpučiamas | Yes |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 256 GB |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Raiška | 2560 x 1440 |
| Įspėjamojo signalo įvestis/išvestis | -30°C to 60°C |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Palette Qty | 321 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.