Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp 1S EU | 9 W | Desk Lamp | 12 V
Prekės kodas: @2275605
45,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 480 mm |
| Gross weight | 1.145 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Net weight | 1 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 135 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.145 kg |
| Volume (m3) | 0.0147 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gyvavimo trukmė | 25000 h |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mi Smart LED Desk Lamp 1S EU |
| Kitos savybės | A wide-angle table lamp whose light is extremely close to natural. The smart lamp can be controlled using Google Assistant, Alexa or Apple HomeKit. The app allows you to manually change the brightness, temperature, or use one of the automatic lighting modes. |
| Techniniai parametrai | Color temperature: 2600K – 5000K. Brightness: 1% – 100% |
| Svoris | 800 g |
| Galingumas | 9 W |
| Aukštis | 445 mm |
| Gaminio spalva | White |
| Suderinamumas | Android, iOS |
| Plotis | 15 cm |
| Tipas | Desk Lamp |
| Įtampa | 12 V |
| Palette Qty | 108 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.