Xiaomi | Mi Robot Vacuum-Mop 2 | Ultra Disposable Bag | 5 pc(s)
Prekės kodas: @2275585
20,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 213 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.154 kg |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.031 kg |
| Volume (m3) | 0.00156555 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Palette Qty | 552 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ultra Disposable Bag |
| Kiekis pakuotėje | 5 dalių |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 343 mm |
| Net weight master carton | 7.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.18 kg |
| Gamintojo prekės serija | Mi Robot Vacuum-Mop 2 |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.