Xiaomi LED Desk Lamp 2
Prekės kodas: @2276239
48,97 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 627 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross weight | 2.38 kg |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| Net weight | 1.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Volume (m3) | 0.009494034 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 3900K |
| Techniniai parametrai | Colour Temperature Range: 2700K to 5100K; Voice control works with Amazon Alexa or Google Assistant |
| Ekvivalentinės lemputės galingumas | 10 W |
| Power supply voltage | 100-240 V |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LED Desk Lamp 2 |
| Palette Qty | 223 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.