Xiaomi Instant Hot Water Dispenser EU | Water Dispenser | 2000 W | 3 L | Plastic | White
Prekės kodas: @2276297
68,33 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Xiaomi |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | No |
| Talpa | 3 l |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Water Dispenser |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Instant Hot Water Dispenser EU |
| Galingumas | 2000 W |
| Medžiaga | Plastic |
| Palette Qty | 60 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.