Xiaomi | HEPA Filter (2-Pack) | White
Prekės kodas: @2275497
10,16 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Gross weight | 0.034 kg |
| Gross width (mm) | 53 mm |
| Net weight | 0.024 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000210675 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | HEPA filter |
| Matmenys (P x G x A) | 35 x 50 x 50 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HEPA Filter (2-Pack) |
| Suderinamumas | Suitable for Mi Vacuum Cleaner mini |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 4101 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.